Kurzy.cz Svtov trhy Dow Jones Zmna Objem: {value}milK S&P 500 Zmna Objem: {value}milK Nasdaq 100 Zmna Objem: {value}milK Shanghai Composite Zmna Objem: {value}milK Nikkei 225 Zmna Objem: {value}milK DAX Zmna Objem: {value}milK Burza PX50 Zmna
sobota červenec 13, 2024

„Nikdy se nebojte požádat o příliš mnoho, když prodáváte, nebo příliš málo, když kupujete.“ (W.Buffett)

Ostatní služby

Je třeba si společně stanovit Vaše očekávání na nejbližší týdny, měsíce nebo roky a poté zvolit správnou strategii. Poradíme Vám při sestavování investičního portfolia a představíme vám atraktivní příležitosti, o kterých jste možná na trhu investic ještě neslyšeli.

Ostatní službyKlasické investiční produkty jako jsou akcie, vydělávají na rostoucích trzích. Pokud trhy stagnují nebo dokonce klesají, hodnota portfolia složeného z těchto investičních nástrojů také stagnuje nebo klesá. My Vám poradíme, jak generovat zisk, i když trh stagnuje nebo dokonce klesá.

V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte. Pracovníci oddělení dealingu Vám rádi odpovědí na Vaše dotazy, případně si s Vámi domluví schůzku a představí Vám možnosti a výhody spolupráce s naší společností.

Jsme schopní Vám poradit i v dalších finančních  oblastech, týkajících se navýšení hodnoty vašeho finančního portfolia.

Copyright © 2009 NeWeX Investment Group